Прескокнете до информациите за производот
1 на 3

sansiro perfume mk

PRINCESS

PRINCESS

Редовна цена ден 1,280.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 1,280.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:
PRINCESS инспириран од  Good Girl од Carolina Herrera

-Горните ноти се бадем, кафе, бергамот и лимон;
-Средните ноти се тубероза, јасмин самбак, цвет од портокал, орис и бугарска роза; -Основните ноти се зрно тонка, какао, ванила, пралин, сандалово дрво, мошус, килибар, дрво од кашмир, цимет, пачули и кедар.
Погледнете ги целосните детали