Прескокнете до информациите за производот
1 на 3

sansiro perfume mk

ODINA

ODINA

Редовна цена ден 3,600.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 3,600.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

ODINA
Sansiro Niche atelier Odina UNISEX 100ml
Група мириси: Цветни Основни акорди: прав, Вуди, Цветни, Килибар, Жолт цвет, Ванила, Топла зачинета, Сладок, бадем, балсамик.
Горна нота: Иланг-Иланг, бергамот средна нота: Хедионе, бугарска роза.
Основна нота: смирна, сандалово дрво.
Погоден за сите типови кожа.
Предности на производот: Погоден за секојдневна употреба. Употреба на производот: Нанесете на чиста кожа и облека онолку често колку што сакате.

Погледнете ги целосните детали