Прескокнете до информациите за производот
1 на 3

SANSIRO

MARINUS

MARINUS

Редовна цена ден 3,600.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 3,600.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

MARINUS
Sansiro Niche Atelier Marinus UNISEX 100ml
Група мириси:Килибарна Фуже Основни акорди: бадем, ванила, прав, лути, слатка, лаванда, овошен, цветен, дрвенести, свежо зачинета.
Горни ноти: валеријана, ким, не, бигор од бергамот , Лаванда, Јасмин.
Основни ноти: ванила, сандалово дрво, килибар.
Погоден за сите типови кожа.
Предности на производот: Погоден за секојдневна употреба.
Употреба на производот: Нанесете на чиста кожа и облека онолку често колку што сакате.

Погледнете ги целосните детали