Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

M656

M656

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Paco Rabanne го лансира Invictus-M656, својот нов парфем за мажи, кој претставува свежа и спортска креација во однос на останатите парфеми од куќата. Мирисот излегува во јули 2013 година. Invictus, што на латински значи „непобедлив“, претставува моќ, динамика и енергија. Мирисот се отвора со свеж грејпфрут и морски акорд кои водат до срцето на ароматичниот ловоров лист и јасминот Хедионе и дрвенестата основа од дрво гуајак, пачули, даб мов и амбра. 

 

Погледнете ги целосните детали