Прескокнете до информациите за производот
1 на 2

SANSIRO

M600

M600

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

За сите кои сакаат дрвенесто ароматични мириси го препорачуваме.Харизматичен алфа маж, вистински магнет за дами претставен преку овој провокативен и заводлив состав. Овој мирис е внимателно дизајниран за мажи кои знаат што сакаат и го добиваат тоа што го сакаат.

  • Врвни ноти-лаванда, лимон
  • Средни ноти: африкански портокал
  • Базни ноти: пачули, ванила
Погледнете ги целосните детали