Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

K95

K95

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Суштината на храбрата и слободна жена е беспрекорно отсликана од парфемската вода Шанел Коко Мадемозаел за жени. Благодарение на овој иконски мирис ќе можете да ги откривате овие делови од себе секој ден. Изненадете се со скриена верзија од себе и пронајдете темперамент, сензуалност и суптилна сладострасност со овој елегантен француски мирис.

 

Погледнете ги целосните детали