Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

K64

K64

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Hypnotic Poison од Диор е килибарна ванила мирис за жени. Хипнотичкиот отров беше лансиран во 1998 година. Хипнотичкиот отров беше создаден од Аник Менардо и Кристијан Дусулие. Горните ноти се кокос, слива и кајсија; средните ноти се бразилско розово дрво, јасмин, ким, тубероза, роза и крин на долината; основните ноти се ванила, бадем, сандалово дрво и мошус.

Погледнете ги целосните детали