Прескокнете до информациите за производот
1 на 2

SANSIRO

K60

K60

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

УЛТРАВИОЛЕТНО ИСКУСТВО.
Ултравиолетовото се појавува со ноти на пиперка, пименто, кајсија и бразилско розово дрво, сушејќи се во длабок мускусен финиш од ванила, килибар, пачули и седер. ПРОВОЦИРАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ СЕТИЛА. Виолетовите ноти го продлабочуваат интензитетот на овој топол, килибар мирис, обвивајќи ве во сензуален, примамлив воздух ВОДИНА НА ВОДОЛИЈА. Елегантно и стилско виолетово шише го опфаќа ултравиолетовото, дизајн инспириран од астролошката временска рамка на годината на почетокот на мирисот, 1999 година ИНТЕЗЕН, ДОЛГОТРАЕН МИРИС. Возбудете ги и воодушевете ги вашите сетила со цветен, килибарен мирис кој емитира цел ден СЕКОГАШ КЛАСИЧНО, СЕКОГАШ НИКОГАШ ТАПА. Од 1966 година, Франциско „Пако“ Рабан ги иновира модата и мирисот. Позната по љубовта кон неконвенционалното, познатата модна куќа внесува класични, безвременски мирисни ноти со уникатни и вкусни пресврти.

 

Погледнете ги целосните детали