Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

K530

K530

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

 Lady Million K530 е еден од најпопуларните мириси лансиран во последните неколку години. По машкото издание се очекуваше женска верзија инспирирана од злато и богатство. Две години по машкото издание конечно се појави мирисна дама - Lady Million! Можеме само да претпоставиме дали оваа дама сака да заработи милиони или да изгледа како милион долари. Совршено е јасно дека жената која ја претставува ова издание зрачи, доминира и поседува огнен карактер со неверојатна сензуалност. Flacon of Lady Million е во склад со композицијата и темата на ова издание. Наместо златни шипки, шинката за жени е дизајнирана како златен дијамант. Додека инсинуира луксуз и богатство, мирисот подготвува изненадувачка композиција од испреплетени цветни, свежи и дрвенести акорди. Само дијамантот може да се натпреварува со златото, така што Лејди Милион е совршен придружник на модерниот и машкиот 1 милион.

 

Погледнете ги целосните детали