Прескокнете до информациите за производот
1 на 2

SANSIRO

K500

K500

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Нашиот впечаток за апсолутно неодоливо од Живанши Црвеното-K500, секси шише е вистинска заводничка, која е истакната со црвени нијанси и украсена со сребрени, геометриски мотиви инспирирани од деталите од високата мода создадени од Рикардо Тиши, креаторот на куќата Живанши.
Парфемот е достапен во форма на 50ml 

Погледнете ги целосните детали