Прескокнете до информациите за производот
1 на 3

sansiro perfume mk

K274

K274

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

K274 инспирирано од  Libre од Yves Saint Laurent

Горните ноти се лаванда, мандарина, црна рибизла и петигреново масло;
Средните ноти се лаванда, цвет од портокал и јасмин;
Основните ноти се ванила од Мадагаскар, мошус, кедар и амбра.

К274 кој еинспириан од Libre е парфем наменет за силни, храбри и слободни жени кои експериментираат со својата слобода.

Погледнете ги целосните детали