Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

K272

K272

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Женски мирис Donna Trussardi-К272 нуди ориентален цветен состав создаден од Натали Лорсон. Нејзините горни ноти се изобилство на овошје како јузу, лимон и водени плодови. Срцевите зраци со цвет од портокал, чај од јасмин и лотос, додека основните ноти се ориентални со бел пачули, кедар, сандалово дрво и ванила. Шишето е обоено во бело, наликува на обликот на оригиналниот мирис на Дона, модернизирано и украсено со златни детали.

Погледнете ги целосните детали