Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

K267

K267

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Инспирирана од совршенството на кристалите. Деликатна и нежна како допир на цветни ливчиња, оваа светла тоалетна вода мириса на росни цвеќиња. Врвните ноти се воздушест бамбус и егзотично азиско овошје “наши”, кое има многу оригинална свежа арома со ноти од јаболка и круша. Во срцето на мирисот цвета нежен и женствен цвет од лотус. Основата има елегантни дрвени ноти. 

   -Горни ноти: бергамот, цитруси, нероли, бамбус, егзотично азиско овошје
   -Средни ноти: лотусов цвер, бел божур, крин
   -Базни ноти: мошус, амбер, дрвенести ноти, сандалово дрво

Погледнете ги целосните детали