Прескокнете до информациите за производот
1 на 2

SANSIRO

K266

K266

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Good Girl Fantastic Pink од Carolina Herrera K266 е луксузен, префинет, сензуален и неодолив женски парфем. Парфемот Good Girl Fantastic Pink се отвора со ноти на бадем, кафе, бергамот и лимон. Во срцето на овој атрактивен, привлечен, привлечен и заводлив парфем се јасминот Sambac, туберозата, коренот на орис, бугарската роза и цветот од портокал, додека основата на парфемот се состои од мешавина од ноти тонка, какао, сандалово дрво, пралине бонбони, цимет. , кедар, кашмир, пачули, килибар и мошус. Парфемот Carolina Herrera Good Girl Fantastic Pink е создаден од парфимерката Луиз Тарнер.

 

 

Погледнете ги целосните детали