Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

K256

K256

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Вашиот внатрешен сјај и самодоверба се природен дел од вас.
Narciso Rodriguez Narciso Eau de Parfum-K256 за жени ќе се погрижи тие да заблескаат во сета своја убавина и сензуалност. Мирисот на овој мирис ќе заблеска на вашата кожа како топли сончеви зраци во летен ден.

Погледнете ги целосните детали