Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

K244

K244

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Во сите има бомба. Самоуверен и храбар, американскиот мирис бр.1 Срцето на мирисот цвета со цветниот потпис на Bombshell, божурот. Овде, сортата е чиста, ливчиња Шангри-ла божур од Тибет. Мадагасканската ванила орхидеја додава кремаста сладост. Но, италијанскиот сончев бор е тој што му дава на Bombshell својот неповторлив ароматичен пресврт. Претходно резервирана за машки мириси, но беше пионер за жени со создавањето на Bombshell, нотата е доловена во моментот кога лигурскиот бор се загрева од попладневното сонце.
Тип на мирис:
Овошен цветен.

Погледнете ги целосните детали