Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

K242

K242

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Концептот се базира на идеја за модерна грчка божица и евоцира сила, динамичност и освојување.

Мирисни ноти

  • Горни: Green mandarin
  • Средни: Salted vanilla, Ginger lily, Water jasmine
  • Основни: Cashmere wood, Ambergris
Погледнете ги целосните детали