Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

K238

K238

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Разбуди ги своите сетила со помош на извонредниот парфем. Овој парфем е создаден за провокативни жени, и жени кои се обожавателки на црното кафе.

  • Горни ноти: (-црвен бибер, цвет од портокал, круша)
  • Средни ноти: (-црно кафе, јасмин, горчлив бадем)
  • Базни ноти: (-ванила, пачули, кедар, кашмир)
Погледнете ги целосните детали