Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

K225

K225

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Софистициран женски парфем кој ја претставува убавината на животот. Клучна состојка е ирисот кој е надополнет со цвет од портокал и јасмин, што го прават овој парфем погоден за дневно и вечерно носење.

  • Топ ноти: (-црна рибизла, круша)
  • Средни ноти: (-ирис, портокал, јасмин)
  • Базни ноти: (-тонка зрнца, пачули, ванила)
Погледнете ги целосните детали