Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

K222

K222

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Chloe Eau de Parfum од Chloé-K222 е цветен мирис за жени. Chloe Eau de Parfum беше лансирана во 2008 година. Chloe Eau de Parfum беше создадена од Amandine Clerc-Marie и Michel Almairac. Горните ноти се божур, личи и фрезија; средните ноти се роза, крин на долината и магнолија; основните ноти се Вирџинија кедар и килибар.

 

Погледнете ги целосните детали