Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

K122

K122

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Розовата боја најавува полесен и понежен мирис, наменет за секоја жена која е самоуверена, а сепак женствена и гламурозна. Модерната овошна нота му дава на мирисот блага гурманска нијанса.

  • Топ ноти: (јузу, нар)
  • Средишни ноти: (божур, магнолија, лотос)
  • Базни ноти: (мошус, килибар)
Погледнете ги целосните детали