Прескокнете до информациите за производот
1 на 2

SANSIRO

K112

K112

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Мирисот, како и целиот бренд, важи за удобен, природно елегантен и спортски. Во свеж стил, овој мирис симболизира спонтана и природна убавина и мирис на слобода.

  • Топ ноти: бибер, бела фрезија, јаболко
  • Средишни ноти: љубичица, хибискус, јасмин, хелиотроп, ружа
  • Базни ноти: сандалово дрво, темјан, кедар, еленска кожа

 

Погледнете ги целосните детали