Прескокнете до информациите за производот
1 на 2

SANSIRO

K-122

K-122

Редовна цена ден 200.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 200.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:
К122 иннспирирано од Versace Bright Crystal

          Топ ноти: (јузу, нар)
          Средишни ноти: (божур, магнолија, лотос)
          Базни ноти: (мошус, килибар)
Погледнете ги целосните детали