Прескокнете до информациите за производот
1 на 4

SANSIRO

ECLIPSE

ECLIPSE

Редовна цена ден 3,600.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 3,600.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Atelier Niche Exclusive UNISEX

ECLIPSE 
Група мириси: Килибар Основни акорди: роза, уд, цвет, слатко.
Основни ноти: бугарска роза, агар дрво (уд), бел слез.
Погодни за сите типови на кожа.
Предности на производот: Погоден за секојдневна употреба.
Употреба на производот: Нанесете на чиста кожа и облека онолку често колку што сакате.

Погледнете ги целосните детали