Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

E78

E78

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Воден машки мирис кој му дава енергија на вашиот човек и ги освежува морските ноти. Започнува со свежа нота на микропроцесија, суштина на лисја и гранки од портокал. Во срцето на мирисот се наоѓаат  алги, Posidonia oceanica. Основата е исклучително машка благодарение на минералниот килибар и дрвенестите ноти. 

Горни ноти: мандарина, портикал,
Средни ноти: цвет од памук, лаванда, алги
Базни ноти: пачули, кедар, дрвенести ноти, амбер, мускатна жалфија

Погледнете ги целосните детали