Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

E157

E157

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Инспириран од грчката митологија, го лансира новиот мирис именуван по грчкиот Бог на љубовта. Целта на ова издание е да се откријат нескротливите страсти и да се нагласат желбите. Инспирацијата за митологијата.

  • Топ ноти: (нане, зелено јаболко, лимон)
  • Средишни ноти: (тонка зрна, гераниум, амброксан)
  • Базни ноти: (ванила, мов, кедар, атлас кедар)
Погледнете ги целосните детали