Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

E151

E151

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:
E151-Концентриран на Dior Homme Intense Eau de Parfum 2020 ја открива екстремната величественост и софистицираност на дарежливиот и моќен парфем. Мирисниот интензитет на ирисот е зајакнат со сензуален амбер аспект и скапоцена основа од дрво. Миризливо, сензуално сценарио чија трага ве повикува.

Мирисни ноти

  • Горни: Florentine iris absolute
  • Средни: Ecuadorian ambrette seed
  • Основни: Virginia cedar
Погледнете ги целосните детали