Прескокнете до информациите за производот
1 на 2

SANSIRO

E146

E146

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Овој парфем зрачи со доверба и не се плаши да ја покаже својата сензуална и емотивна страна. Незабележително машки мирис за мажи кои дефинираат успех.

  • Врвни ноти: (јаболко, бергамот, цитрус, слива)
  • Средни ноти: (гераниум, цимет, каранфилче)
  • Крајни ноти: (кедарско дрво, ветивер, маслиново дрво, сандалово дрво)
Погледнете ги целосните детали