Прескокнете до информациите за производот
1 на 3

SANSIRO

E-183

E-183

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Инспириран од 

JEAN PAUL GAULTIER Scandal 


Мирисни ноти

  • Горни: Geranium
  • Средни: Tonka bean
  • Основни: Sandalwood
Погледнете ги целосните детали