Прескокнете до информациите за производот
1 на 3

SANSIRO

E-179

E-179

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Е-179 Концентриран на Invictus Platinum 

Победничката сила на нане се судира со споена лаванда и чемпрес. Интензивна моќ на свежина нане експлодира со елегантна лаванда. Енергична парфем вода за галванизација на сетилата. Оживувачкиот грејпфрут и абсинт се судираат со побогати и мажествени ноти на пачули и чемпрес: дрвенест финиш што внесува сила и сложеност. Откријте радикален коктел со чиста моќ и елеганција. Посегнете по вашиот трофеј. Иконите Invictus крилја, за прв пат, се украсени со сребрена врежана завршница на шишето со платина трофеј. Раскошното стакло открива постепено поинтензивни нијанси на сиво и е крунисано со хром. Заблескајте, подигнете ја играта, уште повисоко.
Семејство на мириси: Вуди.
Горни ноти: Абсинт и грејпфрут Срцеви ноти: лаванда и даб мов.
Основни ноти: нане и пачули

Погледнете ги целосните детали