Прескокнете до информациите за производот
1 на 2

sansiro perfume mk

E-144

E-144

Редовна цена ден 200.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 200.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

E-144 e концентриран на  TOM FORD BLACK ORCHID

Луксузен и сензуален мирис, со богати темни акорди и примамливиот напиток зачинет со црната орхидеја, истовремено е модерен и безвременски. Боца во флаутирано, црно стакло, црна орхидеја, ја прави незаборавната изјава на префинетиот стилот и светскиот гламур.

  • Горни ноти: француски јасмин, црн тартуф, црна рибизла, лимон
  • Средни ноти: црна орхидеја
  • Базни ноти: темјан, килибар, ванила
Погледнете ги целосните детали