Прескокнете до информациите за производот
1 на 2

SANSIRO

Млеко за тело

Млеко за тело

Редовна цена ден 310.00 MKD
Редовна цена ден 360.00 MKD Продажна цена ден 310.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:
Опис на производот:
-Колекцијата што ве прави славни за секој простор и секоја страна од вас, откријте унукатни мириси кој го опфаќаат сето тоа.
Погледнете ги целосните детали