Прескокнете до информациите за производот
1 на 3

SANSIRO

К-281

К-281

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Sansiro K-281 Женски парфем концентриран на Paco Rabanne FAME
Група мириси Цветни основни акорди Тропски, ванила, овошни, слатки, дрвенести, правливи, бели цветни, килибар, терпен, лути зачинети горни ноти Манго, бергамот Средни ноти Јасмин, Олибанум.
Основни ноти на дрво Ванила, сандал.
Погодни за сите типови кожа.
Предности на производот Погоден за секојдневна употреба.
Употреба на производот: Може да се нанесува на чиста кожа и облека онолку често колку што сакате.

Погледнете ги целосните детали