Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

sansiro perfume mk

Е-165

Е-165

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милиража:
E-165 e концентриран на TOM FORD NIOR ANTHRACITE

Том Форд го претставува новиот Ноар мирис за есен 2017 година, Noir Anthracite. Најновата икона на заведувањето, Том Форд Ноар Антрацит ја рефлектира светлината во темнината, со сјајот на бергамот и зачинот против богатите црни шуми како кедрово дрво, макасар и Сантал Шри Ланка. Двојноста на човекот Ноар ја отсликува динамичната напнатост помеѓу контрастите, каде што сјајниот сјај против сивиот метал и црните вени на макасарот се влеваат во природната ноќ.
Погледнете ги целосните детали