Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

CHARM

CHARM

Редовна цена ден 1,280.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 1,280.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитажа:
Good Girl Fantastic Pink од Carolina Herrera K266 е луксузен, префинет, сензуален и неодолив женски парфем. Парфемот Good Girl Fantastic Pink се отвора со ноти на бадем, кафе, бергамот и лимон. Во срцето на овој атрактивен, привлечен, привлечен и заводлив парфем се јасминот Sambac, туберозата, коренот на орис, бугарската роза и цветот од портокал, додека основата на парфемот се состои од мешавина од ноти тонка, какао, сандалово дрво, пралине бонбони, цимет. , кедар, кашмир, пачули, килибар и мошус. Парфемот Carolina Herrera Good Girl Fantastic Pink е создаден од парфимерката Луиз Тарнер.
Погледнете ги целосните детали