Прескокнете до информациите за производот
1 на 3

sansiro perfume mk

ANGEL

ANGEL

Редовна цена ден 1,120.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 1,120.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

K-112 е концентриран на Lacoste Pour Femme

Мирисот, како и целиот бренд, важи за удобен, природно елегантен и спортски. Во свеж стил, овој мирис симболизира спонтана и природна убавина и мирис на слобода.

  • Топ ноти: бибер, бела фрезија, јаболко
  • Средишни ноти: љубичица, хибискус, јасмин, хелиотроп, ружа
  • Базни ноти: сандалово дрво, темјан, кедар, еленска кожа
Погледнете ги целосните детали