Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

sansiro perfume mk

U-15

U-15

Редовна цена ден 899.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 899.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Концентриран на  TOM FORD - OUD WOOD U-15

ЗАЧЕНИ, ХРАМОВИ ПОЛНИ СО ТЕМЈАН И СТРАСТА ЗА РЕТКОТО, СКАПОГОДЕНО ДРВО ОД ИНСПИРАЦИЈА НА ОД ДРВОТО, ПИОНЕРЕН СОСТАВ ОД ЕГЗОТИЧНИ ДРВА И ЗАЧИНИ.

ЗА МИРИСОТ:

ЕВОКИРАЈЌИ ЈА ОБВРШКАТА ТОПЛИНА НА Храмовите исполнети со темјан, ОВОЈ ИЗВРШУВАЧКИ СОСТАВ ОД ЕГЗОТИЧНИ, ЗАЧИНИ ДРВИ ВКЛУЧУВА РЕТКИ УД, САНДАЛО ДРВЕ, розово дрво, ИСТОЧНИ ЗАЧИНИ И СЕНЗУАЛНИ ВРСКИ ВРСКИ И СЕНЗУАЛНИ ВРСКИ.

Погледнете ги целосните детали