Прескокнете до информациите за производот
1 на 2

SANSIRO

Legacy

Legacy

Редовна цена ден 900.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 900.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Lacoste eau de lacoste - Legacy l.12.12 blanc е шипре мирис за вирилни. Реномираниот моден бренд го создаде мирисот за да ослободи свежина со мистичните дрвени ефекти. Горната нота се отвора со грејпфрут од цитрус, со топлината на кардамонот и мекоста на рузмаринот. Цветното срце на тубероза и иланг иланг е избалансирано со минерализирачкиот олибан. Кожената основа на велур има дрвенеста привлечност на кедрово дрво и долготрајна арома на ветивер. Достапна е како тоалетна вода, погодна за носење во секое време.

Погледнете ги целосните детали