Прескокнете до информациите за производот
1 на 2

sansiro perfume mk

K-251

K-251

Редовна цена ден 200.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 200.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:
K-251 e концентриран на Good Girl од Carolina Herrera

Е килибарен цветен мирис за жени. Добра девојка беше лансирана во 2016 година. Добрата девојка беше создадена од Луиз Тарнер и Квентин Биш.

-Горните ноти се бадем, кафе, бергамот и лимон;
-Средните ноти се тубероза, јасмин самбак, цвет од портокал, орис и бугарска роза; -Основните ноти се зрно тонка, какао, ванила, пралин, сандалово дрво, мошус, килибар, дрво од кашмир, цимет, пачули и кедар.


Погледнете ги целосните детали