Прескокнете до информациите за производот
1 на 2

SANSIRO

E73

E73

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Светло, зелено и свежо со ароматична позадина, Lacoste Essential E73 дојде да даде чувство на слобода и освежување. Идеален за лето, мирисот ги комбинира цитрусните ноти со зачинетите нијанси и е усогласен со сандалово дрво и пачули. Тоа е слабо, но чудно, класично, но модерно. Хербалниот допир му дава посебен карактер на мирисот и го прави поуникатен. Ова е мирис за секоја возрасна група и е совршен придружник за теретана, плажа и сончеви дневни прошетки.

 

Погледнете ги целосните детали