Прескокнете до информациите за производот
1 на 3

SANSIRO

E-70

E-70

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Е70 инспириран од Armani Code
Симбол на елеганција и привлечност. Прв машки ориентален мирис, комбинирајќи ги сите позитивни аспекти на машкоста, елеганцијата и страста, дарежливоста и воздржаноста, интензитетот и нежноста. Овој интересен спој на мириси во горните ноти содржи свеж лимон.

  • Горни ноти: (бергамот, лимон)
  • Средни ноти: (анасон, маслинов цвет)
  • Базни ноти: (кожа, тутун)
Погледнете ги целосните детали