Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

E61

E61

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:
E-61 Концентриран на Polo Blue се одликува со мешавина од диња Кавајон, босилек, вербена и измиен велур, оживувајќи ја слободата на големото сино небо, енергијата на отворените води и заживувачката експлозија на свеж воздух. Во горните ноти содржи диња, мандарински портокал и краставица. Срцевината е испреплетена со мирисни ноти од босилек, вербена, жалфија и здравец, додека базните ноти се составени од мошус, велур и дрвенести ноти.
Погледнете ги целосните детали