Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

E500

E500

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

1 Мillion-E500 е апсолутната фантазија за раскош поткрепена со силен и неочекуван мирисен потпис. Со „bad boy“ шарм и неодоливо добар изглед, 1 Million е мирисна проекција на апсолутен џентлмен.
Со неговото лансирање на пазарот фреквенцијата на продаваност е на секои 5 секунди. Тоа што освојува и ги буди сетилата е комплексната комбинација на мирисни контрасти. Почетокот го отвора нота на сјаен, Пенлив грејпфрут кој инстантно и сладострастно го привлекува вниманието. Проследен со комбинација од Црвен портокал, Пеперминт Роза и Цимет, ноти кои му даваат специфична зачинетост и посебен карактер на маестралното дело. Инкорпорација на Кожа во една композиција, следејќи по овошните мириси пристигнува елегантна и префинета арома која успешно остава впечаток на силен карактер. Само што би си помислиле дека мирисот се смирува со изминување на нотите во базата, на огромно изненадување е енергетската обвивка од Пачули и Амбер кои на мажот на 1 Million му даваат зачудувачка моќ на заведување.

 

Погледнете ги целосните детали