Прескокнете до информациите за производот
1 на 2

SANSIRO

E144

E144

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Луксузен и сензуален мирис, со богати темни акорди и примамливиот напиток зачинет со црната орхидеја, истовремено е модерен и безвременски. Боца во флаутирано, црно стакло, црна орхидеја, ја прави незаборавната изјава на префинетиот стилот и светскиот гламур.

  • Горни ноти: француски јасмин, црн тартуф, црна рибизла, лимон
  • Средни ноти: црна орхидеја
  • Базни ноти: темјан, килибар, ванила
Погледнете ги целосните детали