Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

E14

E14

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:
Ароматичниот мирис на Giorgio Armani Acqua di Gio-E14 се отвора со свежината на бергамот, неролија и зелена мандарина. Лесна, водена комбинација надополнета со ливчиња јасмин, репај, рузмарин, персимон и топол индонезиски пачули, кои создаваат мажествен мирис кој е истовремено свеж и сензуален.
Погледнете ги целосните детали