Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

E125

E125

Редовна цена ден 599.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 599.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милиража:

Versace Pour Homme-E125, тоалетната вода за мажи од Versace, претставува мешавина од есенцијални состојки од медитеранско потекло чиј мирис соодветствува со современиот маж, кој е силен, сензуален и одлучен. Шишето има стаклена амбалажа сечена како дијамант, а во централниот дел го има симболот на Versace, главата на медузата.

  • Топ ноти: лимон, нероли, бергамот, мајска ружа
  • Средишни ноти: зумбул, жалфија, кедар, гераниум
  • Базни ноти: тонка зрна, мошус, килибар
Погледнете ги целосните детали