Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

CLIMBER

CLIMBER

Редовна цена ден 1,280.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 1,280.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:
Acqua Di Gio Profumo-CLIMBER е мирис на транспарентност и недостапни длабочини кој остава траги од интензивни бранови. Дрвенести, ароматични и морски белешки го прават Profumo исклучително мажествен мирис. Тој е еликсир кој отвора бран на зачини и цитрусни ноти на бергамот и елемија. Во срцето се отвораат белешки на здравец, жалфија и рузмарин кои во пулсирачки ритам ја загреваат кожата и испуштаат карактеристичен мирисен облак од темјан и пачули.
Погледнете ги целосните детали