Прескокнете до информациите за производот
1 на 4

SANSIRO

AMBER WOOD

AMBER WOOD

Редовна цена ден 3,600.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 3,600.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милилитража:

Atelier Niche Exclusive UNISEX

Amber Wood е еден од 

Niche Atelier Килибарно дрво Unisex 100ml Edp.
Ориентални:
Oсновни акорди Вуди, топло зачинето, килибар, свежо зачинето, ароматично, пачули, прашина, лаванда, овошни
Горни ноти:
Кардамон, јаболко, бел пипер, лаванда средни ноти Кедар, ирис базни ноти Килибар, дрвени ноти.
Погоден за сите типови кожа. Предности на производот Погоден за секојдневна употреба.

Употреба на производот:
Може да се нанесува на чиста кожа и облека онолку често колку што сакате.

Погледнете ги целосните детали