Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

SANSIRO

Мастер

Мастер

Редовна цена ден 1,280.00 MKD
Редовна цена Продажна цена ден 1,280.00 MKD
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Милитража:

Он е прилагоден на современиот начин на живот. Непревдлив е и оригинален, како пикантен акорд во горните ноти кои се спој од кардамон, розов бибер и листови од љубичица. Зрачи со вродена елеганција и младешка лежерност, која ги одразува нотите на кадуљ во срцевината. Во долните ноти се спојуваат доза на сензуалност со ноти од “Vanilla Jungle Essence” и сладок акорд на костен, а тоа е всушност; STRONGER WITH YOU.

Погледнете ги целосните детали